Meny Meny

Helsingborgs Auktionskammare

Helsingborgs Auktionskammare är en anrik auktionsfirma från 1907 och finns mitt i Helsingborg nära Norra Hamnen.

Helsingborgs Auktionskammare
Helsingborgs Auktionskammare är en anrik auktionsfirma från 1907 och finns mitt i Helsingborg nära Norra Hamnen. De har regelbundna stads- och kvalitetsauktioner.
Helsingborgs Auktionskammare

Snabb fakta
Öppettider:

Ej angivet

Adress:

Kungsgatan 16
222 22 Helsingborg

Kontakt:

Hemsida
info@hbgauktionskammare.se
042-21 16 33

Sociala medier
Virtuell rundtur

Här finns det tyvärr ingen virtuell rundtur. Representerar du det här företaget och vill veta mer om hur du skaffar en rundtur så kontakta oss via info@oresundsregionen.se.

Karta

Öresundsregionen.se

Kultur, människor och spännande möten.

Annons

I fokus

Upplev
Scandlines Helsingborg-Helsingör

Ta båten från Helsingborg över Öresund och få en skön paus på vägen till Danmark.

Shoppa
OP Oskar Persson konst & ramar

OP Oskar Persson konst & ramar i Helsingborg har akvareller, grafik, litografier och oljemålningar.

Bo
Kågeröds Värdshus Tre Stjärnor

Tre Stjärnor har fått sitt namn efter Tycho Brahe och är beläget nära hans födelseplats Knutstorp.

Ät
Restaurang Koreana

Restaurang Koreana

Koreana serverar autentisk koreansk mat mitt i Helsingborg.

Evenemang
Älskade Jävla Idiot

Älskade Jävla Idiot

Lo förälskar sig och delar allt med en annan människa i fyra år.